%MODULE:slider/code=main%
%MODULE:slider/code=main%

SZKOLIMY KIEROWCÓW NA
NA NASTĘPUJĄCE KATEGORIE!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!%MODULE:contact_form% 

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców KAROL rozpoczął swoją działalność w 1998 roku, na przestrzeni wielu lat doświadczeń udało nam się wypracować skuteczny system szkolenia kandydatów na kierowców dlatego też nasz ośrodek cieszy się tak dużą popularnością i zainteresowaniem wśród osób, które planują rozpocząć kurs nauki jazdy.

Prowadzimy szkolenia z zakresu różnych kategorii prawa jazdy : B, BE, A, A1, A2, AM, C, CE, D. Również dla osób, które planują rozpocząć pracę na stanowisku kierowcy oferujemy kursy kwalifikacji zawodowej.

Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B prowadzone jest w OSK KAROL przez instruktorów z trzydziestoletnim doświadczeniem w nauce jazdy, którzy łączą profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w swoją pracę z otwartym i przyjaznym usposobieniem a także żelazną cierpliwością.
Realizujemy również szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika medycznego. Rozpoczynamy od zajęć teoretycznych, które odbywają się w sali wykładowej, znajdującej się w siedzibie ośrodka, dobieramy najlepsze materiały szkoleniowe w postaci podręcznika kierowcy, aktualnych testów egzaminacyjnych oraz modułu do nauki w formie elektronicznej.

Posiadamy następujące materiały dydaktyczne:
• Magnetyczna tablica do pisania i symulacji ruchu drogowego
• Program komputerowy prezentujący zagadnienia związane z ruchem drogowym
• Tablice poglądowe z zakresu szkolenia; zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, zasady kierowania pojazdem, podstawowe czynności kontrolno-obsługowe, zasady udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadku.
• Urządzenia multimedialne umożliwiające korzystanie z programów komputerowych

W trakcie trwania praktycznej części kursu na prawo jazdy kategorii B, każdy kursant spędza w samochodzie minimum 30 godzin a instruktor 8 godzin dziennie, dlatego dbamy o to, aby były one przede wszystkim sprawne ale i komfortowe. Dysponujemy samochodami:
• Opel Corsa D i Suzuki Swift, który jest pojazdem egzaminacyjnym a także:
• Fiat SCUDO( KAT. BE),
• Suzuki Gladius (KAT. A), Jamaha TW ( KAT A1),
• Romet (KAT AM), MAN TGL 12-240 (KAT. C)
• Scania, Bova (KAT. D)

Koncentrujemy się na tym co dla kursantów najważniejsze czyli na nauce jazdy na najwyższym poziomie i przygotowaniu do egzaminu w pozytywnej i spokojnej atmosferze.